美沃奇12V無刷衝擊扳手 1/2" M12 FIW2F12-0X0 空機
✅(空機不含電池充電器)
✅三燈式 LED:照明範圍廣且無陰影,提升暗處作業安全性。
✅POWERSTATE™ 無碳刷馬達:提供更長的馬達壽命與更強的動力。
Quantity Product set quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
最大反轉拆卸扭力:高達 745 Nm
✅最大緊固扭力:約 542 Nm
✅空載轉速:0 - 900 / 1,650 / 2,400 / 1,200 RPM。
✅衝擊數:0 - 1,000 / 2,400 / 3,500 IPM。
✅驅動頭尺寸:1/2" (四分) 具備摩擦環設計,換套筒更快速。
✅重量:僅約 1.0 kg (不含電池),機身極短(長度約 122mm),適合窄小空間作業。