HiKOKI 18V無刷雙機組 G18DBL+WR18DBDL2NN 雙電 5.0 一充
無刷套筒扳手產品特點
1. 最大扭矩305Nm
2. 配置無刷馬達
無刷砂輪機產品特點
1. 自動變速模式
HiKOKI 18V無刷雙機組 G18DBL+WR18DBDL2NN 雙機組 雙機 G18DBL WR18DBDL2 G18 WR18 無刷套筒扳手 無刷 套筒 扳手 砂輪機
Quantity Product set quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
無刷套筒扳手產品特點
  1. 最大扭矩305Nm
型號
WR18DBDL2
能力
螺栓
M10 - M20 (3/8 - 3/4")
高強度螺栓
M10 - M16 (3/8 - 5/8")
砧頭規格
12.7mm (1/2")
鎖緊扭矩
305Nm (225ft-lbs.)
電池電壓
18V
無負載
回轉數
高模式
0 - 2,700/min (/)
中模式
0 - 2,000/min (/)
低模式
單擊模式
滿載打擊數
機身長度
145mm (5-11/16")
重量
1.8kg (4.0lbs.)
1.5kg (3.3lbs.)
標準配件
電池蓋,手提箱
無刷砂輪機產品特點
  1. 自動變速模式
砂輪直徑
100mm (4")
輪孔直徑
16mm (5/8")
主軸螺紋
M10 x 1.5
電池電壓
18V
無負載回轉數
機身長度
326mm (12 - 27/32")