TAJIMA SD六角套筒22mm TSK-SD22-6K
基本型
對應18V衝擊機
Quantity Product set quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
樣式
  • 規格:22mm
  • 6角
  • 全長:100mm