得偉 DEWALT 20V 高壓 清洗槍 洗車機 清洗機 DCPW550B 空機 DCPW550
• 最大550psi (使用15°噴嘴)
• 可自吸式功能
• 附4款快拆噴嘴, 並可收納於機身
• 兩段調速
• 防水電池槽
得偉 德偉 無刷 清洗機 洗車機 清洗槍 洗車槍
DCPW550 dcpw550 550
DCPW550B dcpw550b
• 通用DEWALT XR 20V Max及60V Max鋰電池
• 附給皂瓶及6米水管
得偉 DEWALT dewalt
高壓清洗槍 清洗槍
得偉清洗槍
Quantity Product set quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
• 可自吸式功能
• 兩段調速
• 防水電池槽