得偉 DEWALT 20V 超鋰電 接鉗 壓接鉗 DCE200M2 雙電 4.0 + 水用管夾組 DCE200
● 360 度的旋轉頭,可隨工作環境調整
● 超亮的 LED 燈,照亮工作環境
● 開關搭配正/反轉裝置,更直覺易上手
Quantity Product set quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
電壓: 20V MAX* (18V)
鉗導管範圍: 101.6mm
握把結構: 手槍式握把
電動工具類型: 充電系列
壓接力: 4 噸
可運用材質: 銅、不鏽鋼、黑碳鋼、PEX
長 x 高: 355.6 x 393.7mm