美沃奇18V無刷調速速停砂輪機 4" M18 FSAGV100XPDB-0X0 空機 (槳式開關)
✅🛠️ 產品核心規格
✅額定電壓: DC-18V。
✅空載轉速: 3,500 - 8,500 RPM(具備 5 段轉速設定,可依應用調整)。
✅圓盤直徑: 100 mm (4")。
✅主軸尺寸: M14。
✅重量: 約 2.6 kg(搭配 5.0Ah 電池時)。
✅開關類型: 槳式開關(安全啟動,放開即停)。
Quantity Product set quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
✅✨ 主要特色
✅RAPIDSTOP™ 速停裝置: 可在 2 秒內停止附屬配件,提供業界領先的安全性。
✅免工具護蓋調整: 100 mm 快拆護蓋,無需扳手即可快速調整位置。