美沃奇18V無刷輕型帶鋸機 M18 FBS85-0C0 空機
✅(空機不含電池充電器)
✅M18 FBS85 主機 1 台
✅原廠工具箱 (硬殼) 1 個
✅帶鋸鋸片 1 條 (常見規格為 10/14 TPI)
✅帶鋸鋸片蓋 1 組
預購品若廠商缺貨,將立即通知並全額退款處理
Quantity Product set quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
✅切割能力: 最大可切割至85mm x 85mm
 的材質,是同級產品中直徑最大的。
✅載轉速:0-164.95
 m/min,配備無段變速開關與可調轉速撥桿,方便應對不同硬度的材質。
✅鋸片尺寸: 長度約為
 89mm (或標示為90cm