HiKOKI 18V雙機組 G18DBL+RH18DANN 雙電 5.0 一充
無刷砂輪機
1. 自動變速模式
2. 安全性:反衝緩解(跳動抑制)、重啟預防、緩啟動
熱風槍
1. 10度調溫液晶螢幕顯示
2. 兩種風量最大300L
3. 3種標準噴嘴隨機附送
HiKOKI 18V 雙機組 G18DBL+RH18DA G18DBL G18 RH18DA RH18 日立 熱風槍 無刷砂輪機 砂輪機
Quantity Product set quantity
Add to Wishlist
products.quantity_limit99999
This quantity is invalid, please enter a valid quantity.
SOLD OUT
Not enough stock. Your item was not added to your cart.
Not enough stock. Please adjust your quantity.
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
Limit -1 per order.
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
Please message the shop owner for order details.
Add to Wishlist
Description
無刷砂輪機產品特點
砂輪直徑
100mm (4")
輪孔直徑
16mm (5/8")
主軸螺紋
M10 x 1.5
電池電壓
18V
無負載回轉數
9,000/min.(/)
自動模式  : 5,500/min.(/)
機身長度
326mm (12 - 27/32")